Pałac NałęczówDOM OPIEKI I REHABILITACJI

Rehabilitacja seniorów

hr image line

Rehabilitacja osób starszych to jedno z najważniejszych zadań, jakie chcemy realizować na najwyższym poziomie. Pałac w Nałęczowie został przystosowany do specjalnych potrzeb seniorów. Posiadamy urządzenie Magneto-STYM, którą wykorzystujemy u Pacjentów ze schorzeniami narządów ruchu. Proponowane przez nas zabiegi są dopasowane do stanu zdrowia pacjenta. Odpowiedni sprzęt medyczny pozwala nam przeprowadzić rehabilitację po złamaniach bądź udarach. Zapewniamy naszym Pensjonariuszom całodobową, profesjonalną opiekę pielęgnacyjną oraz pomoc wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Dodatkowe udogodnienia

Cały ośrodek został wyposażony w system monitoringu, co wpływa na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa Pensjonariuszy. W każdym pokoju znajdują się przyciski przywołujące pracowników o każdej porze dnia i nocy.

W ośrodku znajduje się najnowocześniejszy sprzęt, w tym laser wysokoenergetyczny, oraz duża liczba przestronnych sal do ćwiczeń. W budynku dostępne są również winda oraz podjazdy umożliwiające swobodne poruszanie się osobom na wózkach inwalidzkich.

Istotne jest także zapewnienie odpowiedniej diety Pensjonariuszom. Posiłki przygotowywane i gotowane są na miejscu ze świeżych produktów najwyższej jakości. Staramy się stworzyć zbilansowane menu dopasowane do zaleceń lekarzy.

Mikroklimat Uzdrowiska Nałęczów wspomagający leczenie

Dom opieki położony jest w willowej dzielnicy Nałęczowa, otoczony zielenią, pięknym ogrodem z dużym tarasem, co znacznie wpływa na dobre samopoczucie i przyśpieszenie rehabilitacji seniorów. Dbamy również o dobrą atmosferę. Większość osób przebywających w domu opieki decyduje się na stały pobyt. Nasz personel jest do dyspozycji Pensjonariuszy 24 godziny na dobę zapewniając im troskliwą opiekę i pielęgnację. Służymy także wsparciem w czasie dochodzenia do siebie po ciężkich chorobach i pobytach w szpitalu.

fundusze eu